ارتباط با ما

ارتباط با مشاوران


کسب و کار

کسب و کار

هادی-اسدی-مشاور-طراحی-مدل-کسب-و-کار

هادی اسدی (مشاور طراحی مدل کسب و کار)

  هادی اسدی (مشاور طراحی مدل کسب و کار) دانلود رزومه

 

freeapar01

هدف از راه اندازی سایت FreeApar 

آموزش، بازاریابی، تبلیغات، مشاوره 

بخش آموزش

تیم FreeApar مقالاتی را در حوزه های مختلف با توجه به تخصصهایی که هر یک از اعضاء در طی سالها تجربه کاری و تحصیلی کسب کرده اند منتشر می کند و مشتاقانه از افراد متخصص و مشاور که علاقه مند به محتوا نویسی می باشنددر حوزه تخصصی شان دعوت به همکاری می کند.

بخش بازاریابی

تیم FreeApar به دو صورت عمل می کند 

1.بازاریابی اینترنتی

2.بازاریابی مستقیم

در بازاریابی اینترنتی ابتدا محصولات سایتهایی که سیستم همکاری در فروش دارند بررسی و در صورت نیاز خریداری می شود در صورتیکه محصول مورد نظر مورد تایید قرار گرفت در بخش محصولات پیشنهادی به بازدید کنندگان وب سایت معرفی می گردد.

ودر بازاریابی مستقیم برای واحدهای تولیدی، خدماتی، و دانش بنیان بعد از عقد قرارداد به ازای فروش محصول یا خدمات آنها از طریق سایت بازاریابی محتوا صورت می گیرد. 

بخش تبلیغات 

در این بخش ما سازمانها و شرکتهای تولیدی و خدماتی را در قالب متن ،عکس ،فیلم ،اپلیکیشن تبلیغاتی بصورت کاملا حرفه ای در قالب کسب و کار شما در یک نگاه معرفی می کنیم و در شبکه های تخصصی اجتماعی نشر میدهیم، در صورتی که علاقه مند هستید کسب و کار شما نیز در این قسمت تبلیغ شود با ما تماس بگیرید و اگر می خواهید برای کسب و کارتان وب سایت مجزا داشته باشید متخصصان ما برای هرگونه راهنمایی در کنار شما هستند. 

 بخش ارتباط با مشاوران 

در بخش ارتباط با مشاوران ما به تفکیک حوزه های فعالیت، افرادی را به شما معرفی می کنیم که می توانید با مطالعه رزومه این افراد بصورت مستقیم و از طریق کانالهای ارتباطی که در رزومه این افراد موجود می باشد با آنها ارتباط برقرار کنید و از آنها مشاوره بگیرید.

در صورتیکه در هریک از بخشهای سایت سوال، پیشنهاد، انتقاد، دارید لطفاً وحتماً از طریق کانالهای ارتباطی زیر ما را مطلع سازید.

yavasepehri

یاورسپهری(مدیر وب سایت)

دانلود رزومه

شماره تماس :

  0914-411-1322  

 ایمیل :

FreeApar.today@gmail.com

https://telegram.me/freeaparco


freeapar telegram