بازاریابی و فروش

 

8 تکنیک رایگان بازاریابی آنلاین

چکیده:


آیا شما کسب و کار خود را تازه شروع کرده اید، ویا خیلی وقت هست که کسب و کارخودتان رادارید در هر صورت شاید بدنبال امتحان روشهایی بازاریابی هستید که موثر باشند و در عین حال رایگان و کم هزینه باشند .شما شاید توان تولید بهترین محصولات و یا خدمات در کسب و کارتان را داشته باشید ولی اگر مردم در مورد شما اطلاعی نداشته باشند کسب و کار شما دیگر مفهومی نخواهد داشت . مشکل اساسی استارت آپ ها معمولا در بودجه اختصاص یافته به آن می باشد .جای نگرانی نیست شما می توانید با مطالعه این مقاله، با تکنیکهای رایگان و کم هزینه برای گسترش کسب و کار خود آشنا شوید.


توجه کنید که من از کلمه خوب یا کافی استفاده نکردم بخاطر اینکه در فضای کسب و کار مجازی امروز محتوای متوسط و معمولی برش ندارد .در حال حاضر روزانه در مقابل بازدید کنندگان سایتها جهانی از اطلاعات قرار دارد برای اینکه در مقابل رقبا دیده شوید و بدرخشید باید محتوایی با کیفیت بالا تولید کرده باشید اگر شما این مورد گفته شده را رعایت نکنید مطمناٌ در آینده پشیمان خواهید شد. یک محتوای متوسط و معمولی به سرعت تاثیر منفی خود را در کسب وکارتان نشان خواهد داد .

شرکت کردن در سایت Reddit

لازم به توضیح است سایت Reddit یکی از سایتهایی است که درجه اهمیت یک خبر را افراد در آنجا تعیین می کنند برای توضیحات بیشتر برروی لینک کلیک کنید این سایت امکانات دیگری دارد با عنوان هر چی می خواهی از من بپرس که یک ابزار قدرتمند در تنظیم استراتژیتان می باشد .شما می توانید با شرکت در این سایت افراد زیادی را به سمت مطالبتان جذب کنید.

اینوگرافیکس (Infographics)

اینوگرافیکس ها ابزارهای قدرتمند بازاریابی هستند آنها در حقیقت آبنبات های چشمی ، بصری هستند و سریعا توسط مخاطب درک می شوند و مردم عاشق به اشتراک گذاری آنها هستند .اینوگرافیکس ها یکی از بهترین روشها برای افزایش ترافیک می باشند .
برای اینکار یک گرافیست حرفه ای برای تولید اینوگرافیکهای وب سایتتان در سطح A+ استخدام کنید و اگردر حال حاضر توانایی استخدام یک گرافیست راندارید می توانید این کار را با هزینه خیلی کم خودتان انجام دهید که نیاز به کمی تلاش دارد برنامه زیادی وجود دارد که بصورت آنلاین می تواند اینکار را برایتان انجام دهد یکی از این سایتها که اینکار رو براتون انجام میده easel هست که میتونید حتی با نسخه رایگانش اینوگرافیکهای حرفه ای طراحی کنید .

به مطالب قدیمی و کهنه سایتتان زندگی دوباره دهید مطالبتان را نو و باز یافت کنید

شما می توانید از مطالب قدیمی تان را که هنوز خواهان و بازدید کننده دارد استفاده کنید و ببینید چگونه میتوانید مطالب جدید تان را یا مطالبی را که بازدید کمتری دارد به فرمتهایی مانند مطلب گفته شده تغییر دادکلا سه روش عمومی برای تغییر محتواهایتان وجود دارد روش اول دوباره نویسی مطلب می باشد روش دوم ترکیب دوباره مطالب با همدیگر می باشد و روش سوم تغییر فرمت مدارک می باشد .

سرمایگذاری مشترک(Joint ventures)

در سرمایه گذاری مشترک کسب و کارها برای انتشار دانش ،منافع و بازارها با هم کار می کنند . سرمایه گذاری مشترک می تواند ساختارهای متفاوتی داشته باشد .شرکتهای کوچک برای گرفتن یک طعمه بزرگ درکسب و کارشان می توانند با هم ترکیب شوند و حتی می توانند با شرکتهای بزرگ برای گسترش فضای کسب وکار جغرافیشان متحد شوند برای آموزش کامل این مطلب می توانید اینجا کلیک کنید.

صفحه google my business page خود را بسازید

Google My Business Page یکی از بهترین روشها برای نشان دادن و برجسته کردن صفحه کسب و کار شما در اینترنت می باشد .این صفحه باعث می شود کسب و کار شما سریعا و به آسانی توسط جستجوگر گوگل و گوگل مپ شناسایی شودو حتی کاربران Google+ سریعا به کسب وکار شما دسترسی داشته باشند علاوه براین باعث رونق کسب و کارهای محلی شما می شود .

شبکه های اجتماعی تان را فعال سازید

شبکه های اجتماعی این امکان را به شما می دهد که مشتریانتان را در جایی که هستند براحتی ملاقات کنید در فیس بوک ،توییتر،تلگرام ،...
کارآفرین های باهوش از شبکه های اجتماعی برای رشد کسب و کارشان و بدست آوردن مشتری بیشتر بهره می برند امروزه تقریبا تمام خانه ها و کسب و کارها یک کامپیوتر و یک درگاه اینترنتی دارند وحتی رستورانها هم اینترنت را به رایگان در اختیار مشتریانشان قرار می دهند بنابراین شما برای بازاریابی نیاز به بودجه زیادی ندارید و با موثر ترین هزینه (کم و موثر) براحتی می توانید بازاریابی کنید این روش در عین قدرتمند بودن رایگان نیز می باشد.

بلاگ

بلاگ ها یک بخش مهم از بازاریابی برای هر نوع کسب و کاری می باشند. متدهای ابتکاری فراوانی برای برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه و بالفعل وجود دارد با استفاده از وبلاگ ها می توایند قدرت و ماهیت سایتتان رادر نتایج جستجوی موتورهای جستجو گر بالا ببرید . اگر نویسنده نیستید حتما برای نوشتن مطالبتان برون سپاری را در برنامه تان داشته باشید.
اگر بدنبال تکنیکهای بازاریابی کم هزینه ورایگان هستید هیچوقت از امتحان کردن روشهای جدید نترسید روشهای و تکنیکهای خیلی زیادی برای بازاریابی کسب و کارتان می باشد هرچند که شما نمی توانید با این روشها یکشبه موفق شوید ولی باعث خواهد شد که کسب و کار شما به مرور زمان گسترش یابد و طمع موفقیت را برای شما در آینده شیرین تر خواهد کرد.

منبع:business2community

دیدگاه‌ها   

#1 business 100 dubai 1396-10-16 12:07
Upcoming New Releases: Going with the identical concept above, when you have a pal in radio
or are simply really ahead of the curve musically, you might develop a site
that lists and describes the upcoming new album releases.
If one is careful not to offend, the real key or she could generate a large number of new readers.
Many blog authors will not likely approve a poor comment, so you have to accept the time
to add real value and make sure your comment goes live.


Also visit my web-site ... business 100 dubai: https://alienation.biz/

نوشتن دیدگاه