بازاریابی و فروش

 

دورهای رایگان بازاریابی

یاد بگیرید تا به یک نابغه بازاریابی تبدیل شوید

 

ما در عصر شگفت انگیزی زندگی می کنیم . دانش و یادگیری با چند کلیک میسر می شود آموزش رایگان برای هر کسی که روحیه یادگیری دارد امکان پذیر است .در ادامه لیستی از دوره های آموزش بازاریابی آنلاین که تقریبا بیشتر آنها رایگان یا مبلغ خیلی اندکی را برای آموزشهایشان میگیرند به شما معرفی میکنم .

 

شروع کنید به یادگیری 

دانشگاه WordStream’s PPC University

 

دانشگاه PPC  یک دانشگاه عالی در مورد آموزش سیستم PPC می باشد که دروسی که در این دانشگاه ارائه می شود برای تمام دانشجویان از مقدماتی تاپیشرفته و کاربران سیستم PPC  می تواند مفید باشد که شما می توانید فایل رایگان PPCرا از لینک زیر دریافت کنیدلازم بذکر است منظور از PPC سیستم پرداخت بازای کلیک می باشد.

PPC 101 is available as a free marketing course download 

آموزش آنلاین بازاریابی گوگل 

آیا می تواند منبعی بهتر از خود گوگل برای آموزش بازاریابی آنلاین وجود داشته باشد ؟ آموزشهای بازاریابی دیجیتال گوگل پک کاملی از ویدئوهایی از SEM،AdWords ،social networks ، شبکه های ویدئویی واستراتژی موبایل و .... می باشد . به لینک زیربرای دیدن این آموزشها مراجعه کنید.

Google Online Marketing Challenge

با کلیک در لینک زیر می توانید به مجموعه ای از آموزش های بازاریابی آنلاین که به شما در بازاریابی شبکه های اجتماعی کمک کند دسترسی یابید ازویژگیهای بارز این مجموعه ،راهنمای آسان برای افراد تازه کاراست که می توانند اطلاعات بسیار گسترده ای را از این منبع بدست آورند.

Social Media Quickstarter

 یکی از سایتهای مشهور برای آموزش های آنلاین سایت Coursera می باشد سایت Coursera کلاسهای بازاریابی آنلاین می باشد شامل مواردی که تا بحال مثل آن را ندیده اید وبه این دروس همیشه دروس جدید اضافه می شود.

DS106: Digital Storytelling and Social Media

بازاریابی محتوای درون گرا

آموزش بازاریابی محتوای درون گرا بهمراه ارایه گواهینامه را می توانید از سایت HubSpot یاد بگیرید که به شما کمک می کند یک متخصص بازاریابی درونگراباشید . در اینجا درمورد وبلاگ ،سئو،استراتژی برای کلمات کلیدی ،شبکه های اجتماعی ،بازاریابی ایمیلی و...یاد می گیرید و در نهایت می توانید با آزمونی که از طریق سایت برگزار می شود ارزشتان را اثبات کنید.


HubSpot’s Inbound Marketing Training Program and Certification


Canvas

یکی از سایتهایی است که آموزشهای رایگانی در موضوعات مختلف به شما می دهد در حالی که خیلی ازکلاسهای آنلاین این مطالب را ندارند بعضی از

کلاسهایی که مورد علاقه بازاریابها می باشد شامل موارد زیر است:

گواهینامه دوره در نویسندگی برای یک بازاریاب جهانی

قوانین کپی رایت:در این قسمت شما با قوانین کپی رایت آشنا می شوید ویاد می گیرید که چگونه به صورت منصفانه از مطالب دیگران استفاده کنید و چگونهاجازه آنها را برای اسفاده از محتوا هایشان اخذ نمایید .

طراحی برندتان از طریق رسانه های جدید: در این قسمت شما یاد می گیرید که چگونه برندتان را تبلیغ کنید و صدای برندتان را به بازارهای مختلف برسانید .

edX

یکی ازوب سایتهای مشهوری است که آموزشهای رایگانی را برگزار می کند .

بعضی از کلاسهایی که می تواند مورد علاقه بازاریابها باشد شامل موارد زیر است :

101 کارآفرینی :این آموزش شامل مواردی است که کارآفرینهای MIT در مورد اپ های موبایل ،پرینتر های سه بعدی ،الکترونیک ،و ...آماده کرده اند در این پکیجها شما یاد میگیرید که چگونه به ایده های و نظرات مشتریانتان در مورد محصولاتتان دست یابید و چگونه به نیازهایشان پی برید .

تجزیه و تحلیل :در این مرحله قدرت اطلاعات را کشف خواهید کرد و یاد خواهید گرفت که چگونه با آنالیز آنها کسب و کار تان را گسترش دهید.

 

  ALISON

شامل تعداد زیادی از آموزشهای رایگان کسب وکارهای آنلاین می باشد که علاوه بر آن، گواهینامه های رایگان مجازی نیز به یاد گیرندگانش می دهددر این سایت استراتژیهایی بازاریابی و تبلیغات را یاد می گیرید و علاوه برآن با سیستمهای آفیلیت و ایمیل مارکتینگ و بلاگ آشنا می شوید .


دوره های MIT


در لینک زیر دوره های زیادی از دانشگاه مدیریت اسلون وجودارد که مخصوص کار آفرین ها می باشد.

Sloan School of Management

در لینک زیر بعضی از دوره هایی پیشنهاد می شود که مورد علاقه بازاریاب ها می باشد 

Entrepreneurial Marketing: Major Themes
• Strategic Marketing Measurement
• Listening to the Customer
• New Enterprises
• How to Develop Breakthrough Products and Services

 Udemy

در این سایت بیش از 10000 دوره آنلاین در هر موردی که می خواهید وجود دارد از آشپزی گرفته تا ساخت اپ و دوره های بازاریابی !

دوره های بازاریابی که لینک آنها را در زیر می بینید 100% رایگان می باشد و برخی از دوره ها که پیشرفته و گسترده هستند باید هزینه دوره را بپردازید.

دوره های پیشرفته Seo :تکنیکها و استراتژی ها

Advanced SEO: Tactics & Strategy

 

بازاریابی اینترنتی با کمترین هزینه

Zero Cost Marketing Strategies: Official Primer Course

 

استراتژی های بازاریابی با کمترین هزینه

Zero Cost Marketing Strategies: Official Primer Course

 

101 نکته گوگل ادوردس

 

Google AdWords 101: Get More Customers with Search Marketing

 

کلاسهای بازاریابی آنلاین شبکه های اجتماعی

Social Media Online Marketing Courses

 

 لیندا

یکی سایتهای مرجع در آموزشهای ویدئویی می باشد از نرم افزارهای فتوشاپ گرفته تا نرم افزارهای CAD و طراحی علاوه بر اینها در مورد بازاریابی و اد وردس وفیسبوک و.. آموزشهای فراوانی دارد .

پادکست های بازاریابی

پادکست ها خیلی جالب هستند شما می توانید به این پادکستها گوش کنید در حالی که سوار بر دوچرخه هستید و یا سرکار هستید یا درحال خوردن ناهار می باشید تعدادی از پادکستهایی که جالب هستند و مورد علاقه بازاریابها هستند لینکهای آنها در زیر موجود می باشد.

Entrepreneur on Fire
Marketing Over Coffee
I Love Marketing
Duct Tape Marketing

دیدگاه‌ها   

#1 www.thegioiseo.com 1397-06-06 01:03
Excellent site. Plenty of useful info here. I am sending it to some friends ans
additionally sharing in delicious. And obviously,
thanks for your effort!

نوشتن دیدگاه