بازاریابی و فروش

 

6نکته ساده برای افزایش فروش آنلاین

چکیده:


هر فروشگاه آنلاینی میخواهد درآمدش را افزایش دهد اما موقعی که تصمیم می گیرد این کار را انجام دهد و درآمدش را افزایش دهد بیشتر بازاریاب هاش بصورت کورکورانه بودجه بازاریابی را برای بدست آوردن مشتری(مشتری جدید) هزینه می کنند .بدست آوردن مشتری جدید برای سازمان می تواند خیلی گران تمام شود با اینکه هدفتان افزایش درآمد می باشد ولی بخاطر هزینه هایی که برای بدست آوردن مشتری می کنید منافع و درآمدتان را از دست می دهید که در اینصورت با اصل موضوع منافات دارد.اگر شما می خواهید فروش آنلایتان را افزایش دهید باید به روشهایی فکر کنید که بطور همزمان منافع وعایدیتان را افزایش دهد . این شش نکته ساده می تواند به شما در این امر کمک کند .


1.ایمیلتان (بازاریابی ایمیلی ) را بهینه سازی نمایید

هر کسب و کار فروشگاهی یک رسید ایمیلی ارسال می کند که بیشتر مواقع این رسید فقط شامل اطلاعات مشتری می باشد .

آیا می دانید که این رسید ایمیلی می تواند فروشتان را افزایش دهد و مشتریانتان را مشعوف سازد؟

یک رسید ایمیل نباید فقط یک فاکتور باشد این رسید می تواند شامل یک پیشنهاد با ارزش برای دعوت دوباره مشتری برای ویزیت سایتتان باشد .

سه روشی که می تواند رسیدهای ایمیلتان را بهبود دهد

رسیدتان می تواند شامل توصیه هایی در خصوص محصولات خریداری شده باشد.

طبق تحقیقی که بصورت آنلاین توسط Harris poll انجام گرفته 80 در صد مشتریان دوست دارند که در رسیدهایشان توصیه هایی در مورد محصولات خریداری شده باشد این ایمیلها به شما کمک می کند که فروشتان بالا رود .

در رسید هایتان کد تخفیف برای تشویق مشتری (مخصوصا برای مشتریان جدید )به تکرار خرید اضافه کنید.

این کد تخفیف در مشتری حسی را ایجاد می کند که تشویق شود خرید دیگری را انجام دهد.

درخواست بازخورد (feedback) از مشتری .

از مشتری درخواست کنید که از تجربه خرید از فروشگاهتان ، برایتان بگوید. شما در این بازخورد می توانید از مشکلاتی که مشتری هنگام خرید از فروشگاه تان با آنها برخورد میکند اطلاع یابید .

2. ارسال لیست علاقه مندی های فروش

بیشتر فروشگاههای اینترنتی لیست علاقه مندی هایی از محصولات را برای مشتریان ایجاد می کنند این به این معناست که فروشگاهها علاقه مندی های مشتریانشان را کشف می کنند شما باید در مواقعی که تخفیف دارید این تخفیف را به مشتریانی که قبلا به محصولات شما علاقه مندی نشان داده اند ولی خرید نکرده اند بفرستید در اینجا شما نمونه ای را می توانید ببینید :

3. فروش های ویژه تان را برجسته کنید

بیشتر سایتهای فروشگاهی محصولات زیادی را دارند .این به این معناست که اغلب خریدارن فروشهای ویژه شما را ازدست می دهند برای اینکه این فروش ها را از دست ندهید باید این معاملات را برجسته کنید برای اینکار می توانید از روشهای زیر استفاده کنید.

از سیستم popups می توانید برای گسترش این معاملات و فروشهای ویژه استفاده کنید. موقعی که می خواهید پاپ آپ مورد نظرتان را طراحی کنید باید طرح و رنگ آگهی پاپ شما از طرح خود وب سایتتان متفاوت باشد تا بخوبی دیده شود و همچنین برای مشتری منزجر کننده نباشد.و کار اصلی تان باید این باشد که این خرید را برای مشتریانتان آسان سازید .
از یک منوی راهنما (info bar) در صفحه اصلیتان استفاده کنید این یکی از بهترین روشهایی است که فروش شمارا افزایش می دهد شما می توانید این منو را برای همه بازدید کنندگان وب سایتتان نشان دهید و یا برای طیف خاصی از مشتریانتان به نمایش بگذارید و رفتار آنها را تحلیل کنید.
یک منوی کناری برای پیشنهادهای خود بسازید
اگر شما نمی خواهید هدر (Header) سایتتان تبلیغ کنید شما می توانید از ساید بارسایتتان (sidebars) برای پیشنهاد های ویژه تان استفاده کنید .


4.پروش سبد خرید

در این روش باید ایمیل هایی را که به مشتریانتان برای جذب مشتری می فرستید بازبینی کنید در صورتیکه از بازاریابی ایمیلی برای اولین بار نتیجه نمی گیرید باید برای مراحل و تلاشهای بعدی در بازاریابی ایمیلی برنامه داشته باشید .تعداد خیلی کمی از خرده فروشان از بازاریابی ایمیلی مجدد استفاده می کنند و حتی وقتی خریدی در اولین ایمیل ارسالی صورت نمی گیرد برای ایمیل یادآوری برنامه و پلن مشخصی ندارند.

حقیقت این است که خیلی کم اتفاق می افتد که اولین ایمیل و اولین تلاش برای فروش محصول و خدماتتان نتیجه دهد . اما این به این معنا نیست که فرصت برای فروش را از دست داده اید .حقیقت این است امکان موفقیت بازاریابی ایمیلی مجدد (remarketing campaigns) برای سومین بار 26 درصد بیشتر از اولین کمپین ایمیلی که می فرستید می باشد.بنابراین خیلی مهم است که یک استراتژی بازاریابی ایمیلی مجدد برای افزایش شانس موفقیت داشته باشید .

5.ویدئوهای محصولات یک ضرورت می باشد

طبق تحقیقات صورت گرفته احتمال خرید 64-85 %بعد از تماشای ویدئوهای محصولات افزایش می یابد .

اما هر خرده فروشی نمی تواند برای تک تک محصولاتش ویدئو بسازد هرچند ساخت ویدیو برای هر یک ازمحصولات بهتر است .برای آنهایی که امکان ساخت ویدئو را دارند این آسانترین روش برای بازاریابی و بهبود تعامل می باشد .اما برای افرادی که این امکان راندارند می توانند حداقل برای محصولاتی که بهترین ،گرانترین و پرفروش ترین محصولات می باشند ویدئویی آماده کنند .

6.روی فروش های بالا و متوسط فوکوس کنید اما عاقلانه

بدیهی است که فروش محصولات پردرآمد و متوسط ساده ترین روش برای افزایش درآمد فروش می باشد .اما واقعا چه کسی از سایت شما خرید می کند ؟ برای مثال اگر شما بطور متناوب خریدهای روزانه و مشتریانی که از شما خرید می کنند را زیر نظر داشته باشید و ببینید که بیشتر خریدهای تخفیف دار از سایت شما خریداری می شود آیا عاقلانه هست که روی خریدهای مبلغ بالا تمرکز کنید . مطمئنا نه ! در حقیقت شما باید روی خریدهای پایین (تخفیف دار یا قیمت پایین) تمرکز کنید. بطور مشابه اگر خریدهای بالعکس از سایت شما خرید می شود بهتر است فروش با حاشیه سود بالا برای مشتری دسته بندی شود .برای نمونه می توانید یک نمونه از یک فروشگاه جواهر فروشی در پایین ببنید .

منبع:business2community

نوشتن دیدگاه

Подробнее на сайте: https://chinese-medicine.ruhttps://bravemedicine.ruhttps://rankmedicine.ruhttps://medicinego.ruhttps://safemedicine.ruhttps://focmedicine.ru https://yetimedicine.ru https://washealth.ru https://dearmedicine.ru https://keepmedicine.ru https://indianmedicine.ruhttps://natural-cure.ruhttps://enjoymedicine.ru https://medicineway.ru
https://whitemedicine.ru