بازاریابی و فروش

 

10 دلیلی که چرا فروشنده های حرفه ای موفق هستند؟؟؟


چکیده:


مهارت فروشتان را افزایش دهید 80 درصد درآمد فروش را معمولا 20 درصد از فروشنده های حرفه ای کسب می کنند هدف شما باید این باشد که جزء این 20 در صد باشید و این نکته کلیدی شما برای موفقیت در فروش است .خوشبختانه رسیدن به این مهم آسان است در زیر نکته های کلیدی برای رسیدن به این مهم را برمی شماریم .


1.فروشنده های حرفه ای کاری را که واقعا دوست دارند انجام میدهند.

فروشندگان حرفه ای و موفق عاشق کارشان هستند شما باید یاد بگیرید که عاشق کارتان باشید وخودتان را به بهترین شدن در زمینه کاریتان متعهد کنید.زمانتان رابرای بهتر شدن در کارتان سرمایه گذاری کنید هرچقدر پول می توانید در این مسیر خرج کنید به هر مکانی لازم بود بروید.حتی شده هر چیزی را که شما را به بهترین(در زمینه فعالیتتان ) تبدیل خواهد کرد قربانی کنید .سعی کنید جزء 10% باشید .

2.فروشنده های حرفه ای دقیقا می دانند که چه چیز می خواهند.

در زندگیتان بی هدف نباشید .تصمیم بگیرید که واقعا در زندگیتان چه می خواهید . برای حرفه فروشتان اهدافی را تعریف کنید سپس پولی را که قصد رسیدن به این اهداف را دارید مشخص کنید .طبق تحقیقاتی بعمل آمده است سه در صد بزرگسالان اهداف خود را می نویسند اینها همان افراد موفق در زمینه کاریشان هستندآنها محرک ،خلاق و با انگیزه در کارشان می باشند.

3.آنها حرفه فروششان را با پشتکار و جدیت انجام میدهند.

یکی از کلیدهای موفقیت در فروش برای فروشنده های حرفه ای در این است که آنها اهدافشان را با اراده سرکش دنبال می کنند و باجدیت به کارشان و هدفشان بر می گردند .تصمیم بگیرید که با جان و دل تمام وجودتان را برای رسیدن به موفقیت و اهداف فروشتان لبریز کنید .خودتان را متعهد کنید که حرفه فروشتان را بهبود بخشید و یکی از فروشنده های حرفه ای شوید . هر چیزی که باعث شود کار شما متوقف شود و یا شما را از اهدافتان دلسرد کند رفع کنید و از میان بردارید .

4.فروشنده های حرفه ای خود را متعهد به آموزش بلند مدت می دانند .

تفکر و ذهن شما با ارزش ترین دارایی شماست کیفیت فکر و تفکر شما کیفیت فروشتان را مشخص می کند خودتان را برای آموزش بلند مدت متعهد کنید . مطالعه کنید به برنامه های صوتی گوش کنید در سمینارها شرکت کنید و هرگز فراموش نکنید که با ارزش ترین دارایی شما تفکر و ذهن شماست .در نهایت تداوم این یادگیریها شما را به یک فروشنده با ارزش تبدیل خواهد کرد .دانش کسب شده شما باید بگونه ای باشد که باعث شود شما به اهدافتان بصورت کاملا عملی دست یابید.

5.فروشندگان حرفه ای از زمانشان بخوبی استفاده می کنند .

زمان تنها چیزی هست که برای فروش دارید و تنها دارایی شما محسوب می شود .هر روزتان را با یک لیست شروع کنید. بهترین زمان برای آماده سازی لیستتان آخر شب قبل از اینکه روزتان تمام شود می باشد هر چیزی را که قرار است فردا انجام دهید را بنویسید ابتدا با قرار ملاقاتهای ثابت شروع کنید و سپس هرچیزی که به فکرتان می رسد را ثبت کنید .

6.رهبرانتان را دنبال کنید .

کاری را که افراد موفق انجام میدهند را انجام دهید و رهبرانتان را دنبال کنید نه افراد همرده تان را .کارهایی که فروشندگان حرفه ای در شرکتتان انجام میدهند دنبال کنید .یک فروشنده حرفه ای که از نظر شما در کارش حرفه ای است را به عنوان الگو در زمینه کاریتان انتخاب کنید.اگر شما می خواهید یکی از بهترین فروشنده ها در شرکتتان باشید پیش افرادی بروید که بیشترین درآمد را دارند و از آنها مشاوره بگیرید از آنها در مورد نگرشها،فلسفه کاریشان ،و رویکردهایشان در مورد کارشان و مشتریانشان سوال بپرسید

7.آنها می دانند که شخصیت همه چیز است.

از صداقت مانند یک چیز مقدس محافظت کنید .هیچ چیز مهمتر از کیفیت زندگیتان در جامعه نیست .برای موفقیت در فروش باید حتما اعتبار داشته باشید .شما تنها به این طریق می توانید موفق باشید که مردم به شما اعتماد کنند و به شما باور داشته باشند.فاکتور صداقت مهمترین تمایز بین فروشنده حرفه ای با دیگران و حتی مابین شرکتها می باشد .

8.آنها از خلاقیتهای ذاتی شان استفاده می کنند.

فکر کنید که یک شخص باهوش و یونیک هستید .حتی فکر کنید که نابغه هستید .شما منابع زیادی از خلاقیت را دارید که تاکنون از آنها استفاده نکرده اید با صدای بلند بخود بگویید حتی چندین بار در روز که من نابغه هستم من یونیک هستم .این صدا باید شما را اغوا کند این صدا باید بگونه ای باید باشد که توانایی شما نسبت به قبل بیشتر کند.

9.آنها همیشه قانون طلایی را تکرار میکنند ،در تمام تعاملات خود با دیگران قانون طلایی را رعایت کنید

همیشه خودتان را از دید مشتری ببینید .اگر شما جای مشتری بودید دوست داشتید با شما چگونه رفتار شود ؟شما باید با خودتان رو راست باشید .شما باید مشکل و نیاز را خودتان بخوبی درک کنید و مرحله به مرحله راه حل را پیشنهاد دهید اگر شما چیزی را که از یک فروشنده انتظار دارید را در خودتان ایجاد کنید مطمئن خواهید شد که مشتری را بخوبی می توانید درک کنید .

10.آنها همیشه بهای موفقیت را می پردازند.

نهایتا و مهمتر از هر چیز دیگری تصمیم به کار کردن سخت است . این عامل مهمترین کلید موفقیت در زندگی است .کلید موفقیت در فروش این است که کارتان رانسبت به دیگران کمی زودتر از دیگران شروع کنید و کمی بیشتر کار کنید و کمی دیرتر محل کارتان را ترک کنید کارهایی را که معمولا افراد عادی انجام نمی دهند را انجام دهید . موقعی که کارتان را در روز کاری شروع میکنید تصمیم بگیرید که تمام وقتتان را کار کنید .

نوشتن دیدگاه