مدل کسب و کار

 

چگونه دانشجویان دانشگاه می توانند از سیستم همکاری در فروش کسب درآمد کنند؟؟؟


چکیده:


نوع کسب و کار در این روش بسیار ساده است شما در این سایت ها (سایت های همکاری در فروش)عضو می شوید و محصولات این سایتها را تبلیغ می کنیدبرای این کار براحتی میتوانید در گوگل عبارت همکاری در فروش روتایپ کنید وبا این سایتها آشنا شوید، البته باید این سایتها رو امتحان کنید و ببینید که واقعا براساس قوانین عمل می کنند و پرداخت هاشون نسبت به وعده ای که داده اند به درستی انجام میگیره یا نه؟که در انتها چند نمونه از این سایتها رو بهتون معرفی می کنیم .در این سایتها وقتی با تلاش شما فروشی صورت می گیرد شما پورسانتتون رو دریافت می کنید برای اینکه فروشتان در این سیستم های فروش (همکاری درفروش) افزایش یابد بهتر است که به این نکات توجه کنید .


filesell
1.محصولات با کیفیت بالا را انتخاب کنید

انتخاب محصول باکیفیت، مهمترین گزینه برای موفقیت در سیستمهای همکاری در فروش می باشد .کیفیت محصولاتی که شما در وب سایتتان تبلیغ می کنید تضمین کننده اعتماد مشتریانتان به وب سایتتان خواهد بود در صورت بی کیفیت بودن محصولات اعتماد مشتریان نسبت به وب سایتتان از بین خواهد رفت .بعنوان مثال اگر شماکالاهای متوسط را بفروشید اعتبارتان کاهش خواهد یافت و باعث خواهد شد اعتماد مشترینتان به وب سایتتان از بین برود و نتنها فروشتان کم خواهد شد بلکه اصلا فروشی هم نخواهید داشت بنابراین همیشه محصولات با کیفیت را انتخاب کنید تا در صورتی که خریدی از طرف بازدید کننده وب سایتتان صورت گرفت ،مشتری عاشق خریدش شود.

2.محصولاتتان را بفروشید

یک بازاریاب آفیلیت ، هرگز فکر نمی کند که ویزیتور سایتش در مورد مزایای محصولش اطلاعات کاملی دارد یک بازاریاب باید کامل، مفید و مختصر محصولش را به مخاطب توضیح دهد ویزیتور سایتتان باید کاملا اعتقاد داشته باشد که محصولی که شما آن را بازاریابی می کنید واقعا بهترین جنس در بازار می باشد .

3.محل تبلیغات محصولاتان را به درستی انتخاب کنید

خیلی مهم است که تبلیغات محصولاتتان را درسایت کجا قرار می دهید باید تبلیغاتتان جایی باشد که بازدید کنندگان سایتتان اطلاعات کافی در مورد محصولتان را دریافت کرده اند وآماده اند تا محصول شما را بخرند .

4.اگر شما بجای ویزیتور سایتان باشید آیا محصولتان را خودتان خواهید خرید ؟

وب سایتتان را بررسی کنید و ببینید اگر شما خودتان جای ویزیتور وب سایتتان باشید متقاعد می شوید که با خواندن توضیحات وب سایتتان خرید بکنید .آیا واقعاحرفه ای بنظر می رسید ؟ آیا به آسانی بازدید کنندگانتان هدایت می شوند؟آیا می توانید توجه مشتریانتان به سایتتان را کاملا به سایتتان جذب کنید ؟چگونه می توانید در حل مشکل کمک کنید؟ اگر شما به کارتان اعتماد دارید مطمئنا مشتریانتان نیز به شما اطمینان خواهند کرد.

5.برای افزایش بازدید کننده وب سایتتان مقاله بنویسید

آخر هر هفته برای افزایش فروشتان مقالاتی را آماده کنید.شاید نوشتن مقاله برای شما و دانش آموزان ساده نباشد ولی نباید آن را رها کنید .این کار را شروع کنید و نتیجه این تلاش را در افزایش فروشتان ببینید.

6. صادق باشید

صداقت کلید موفقیت شما در بازاریابی فروش واسطه ای (affiliate marketing) می باشد .اجازه دهید که خوانندگان مطالب وب سایتتان بدانند که شما بازاریاب واسطه ای هستید این به شما کمک خواهد کرد وفاداری مشتریانتان را نسبت به خودتان بدست آورید با مشتریانتان بخوبی رفتار کنید واگر به محصولتان ایمان ندارید تبلیغ نکنید و تبلیغات زیاد در سایتتان قرار ندهید .و اگر تبلیغاتتان منزجر کننده است مطمئنا در آینده تعداد بازدیدتان کاهش خواهد یافت.

7.تبلیغ ،تبلیغ،تبلیغ

اگر شما بخواهید فروشتان را افزایش دهید باید بصورت گسترده تبلیغ کنید ، پستهایتان را در شبکه های اجتماعی وفروم ها یی که در حوزه مطالب و محصولات شما فعالیت می کنند انتشار دهید .باید فعالیت های زیادی انجام دهید اما ارزش این کارها زمانی مشخص می شود که واقعا می بینید فروشتان افزایش می یابد.نکات گفته شده رو رعایت کنید و ببینید چگونه فروشتان افزایش می یابد ودوران دانشجویتان بهتر می شود در ادامه چند سایت فروش محصولات مجازی و فیزیکی ایرانی که میتوانید با عضویت در این سایتها از طریق همکاری در فروش کسب درآمد کنید و علاوه برهمکاری در فروش می توانید از طریق زیر مجموعه گیری(معرفی دوستانتان ) نیز از فروش زیرمجموعه های خودتان نیز کسب درآمد کنید .

اگر از این مقاله خوشتان آمد ویدیوی زیر نیز که مربوط به همین مطلب است برای شما جذاب خواهد بود