مدل کسب و کار

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

make money from home online

آیا با کار در منزل می توانی تخصصت را به پول تبدیل کنی ؟!

طرف صحبت من در این مقاله 

با آنهایی هست که نه تحصیلات دانشگاهی دارند و نه تخصصی دارند.

با آنهایی هست که فقط تحصیلات دانشگاهی دارند و تخصصی  ندارند.

با آنهایی هست که تخصصی دارند ولی درآمدشان برایشان قابل توجیح نیست.

در سه جمله بالا کلمه ای که بیشتر از همه فقدانش ما را از موفقیت دور می سازد تخصص است تخصص !!

اگر دقت کرده باشید امروزه افرادی را می بینیم که تحصیلات دانشگاهی ندارند ولی از نظر جامعه افراد موفقی هستند چرا که معیار سنجش موفقیتشان از نظرعموم مردم میزان درآمد و ثروت شان است

البته مد نظر من افرادی هست که از راه های قانونی ثروتشان را بدست آورده اند 

اگر کمی گذشته این افراد را مرور کنید خواهید دید که بیشتر این افراد در ابتدا شرایط مالی مساعدی هم نداشتند و حتی اگر هم داشتند به دنبال مدرک دانشگاهی نبودند 

پس چه عاملی باعث موفقیت این افراد شده است؟

 

  آیا با کار در منزل از تخصصشان درآمد میلیاردی ساخته اند!؟  

 

نمی خواهم زیاد درمورد داستانهای موفقیت برایتان صحبت کنم میخواهم در پنج کلمه کل کتابهای موفقیت را برایتان خلاصه کنم ؟

این پنج کلمه از نظر من 

1. علاقه  

2.تخصص

3.پشتکار

4.بازاریابی 

5.فروش

است تا وقتی که این پنج کلمه دردرون مایه ذهنی تان حک نشده باشد خبری از درآمد شایسته نیست.

شما نیز می توانید صاحب تخصصی شوید و تا واقعا متخصص نشده اید و دیگران به تخصص شما پی نبرده اند انتظار درآمدهای میلیاردی را نداشته باشید .

به شما می گویم که رسیدن به موفقیت و پول در این مسیر ساده و آسان و یک شبه اتفاق نخواهد افتاد ولی باظهور اینترنت می توان این مسیر راسریعتر طی کرد اگر به صاحبان استارت آپ ها و کسب و کارهایی مثل

اسنپ

زود فود

....

..

.

نگاهی بیندازید خواهید دید که این اتفاق واقعیت دارد و صاحبان این کسب و کارها افراد جوانی هستند.

به نظرتان چگونه ظهور اینترنت توانسته آنها را به درآمدهای میلیاردی برساند ؟

به نظر من آنها پنج کلمه بنیادی را (علاقه،پشتکار،تخصص،بازاریابی،...) را موازی با هم و با استفاده از قدرت اینترنت سریعتر طی کرده اند.

چرا شما چنین تجربه ای نداشته باشید  !!!

چرا همزمان که به دنبال علاقه تان هستید و دارید متخصص می شوید به بازاریابی و فروش نپردازید؟

 

  می خواهم برایتان مسیر موفقیت یک دانشجوی مکانیک عاشق رشته قالب سازی را مثال بزنم   

 mechanic student

 

فرض کنید که شما یک دانشجو یا کارآموز فنی و حرفه ای علاقه مند (واقعا علاقه مند) به رشته قالب سازی هستید همزمان که دارید دانش قالب سازی را یاد می گیرید و متخصص می شوید آیا نمی خواهید درآمدی کسب کنید ؟

آیا نمی خواهید وارد بازار کسب و کار رشته مورد علاقه تان شوید ؟

صحبت من با آنهایی نیست که استخدام تنها، تاکیدا می گویم تنها راه موفقیت در زندگی شان است!

صحبت من با آنهایی است استخدام در یک شرکت قالب سازی می تواند نه تنها برایشان تجربه کاری مفیدی باشد بلکه تجربه ای همراه با کسب درآمد باشد 

صحبت من با آنهایی است که اگرجایی استخدام هم نشدند می دانند چگونه تخصصشان را تبدیل به پول کنند

می گویید چگونه ؟

برای اینکار دیگران باید بدانند که شما در قالب سازی تخصص دارید و یا می خواهید متخصص شوید .

برای اینکار باید به دیگران نشان دهید که واقعا در زمینه ای که فعالیت می کنید حرفی برای گفتن دارید .

منظور من تنها افراد دوربریتان نیست منظور من طیف وسیعی از افرادی هست که به نوعی با صنعت قالب سازی امرار معاش می کنند از فروشنده یراق آلات گرفته تا قالب سازها.

می گویید چگونه؟

sunergy internet

اینجاست که اینترنت و شبکه های اجتماعی به کمک شما می آیند

 

فرض کنید یک کانال اینترنتی برای یافتن مخاطبان خودتان دارید

مطلبی که در اینترنت انتشار می دهید در صورت یونیک و مفید بودن سریعا از طرف مخاطبان کسب وکارتان لایک می خورد و تعداد بازدیدش بالا می رود...........

آری شما با استفاده از بازاریابی محتوا (content marketing) یهویی جهش می کنید اینجاست که شما با تکنیکهای بازاریابی اینترنتی می توانیدازتخصصتان کسب درآمد کنید 

 بازاریابان محتوا به این ایمان دارند که محتوا همیشه پادشاه است  

 

برای شروع کارشما به یک سایت اینترنتی شخصی نیاز دارید 

joomla training

 

برای اینکار کافی است یک وب سایت ارزان برای خودتان طراحی کنید یا برایتان طراحی کنند 

تاکیداً باز می گویم شما به یک وب سایت اینترنتی نیاز دارید، خیلی ها کسب و کارشان را فقط به شبکه های اجتماعی منوط کرده اند تلگرام و اینستا گرام شده دنیای کسب و کار آنها ولی شبکه های اجتماعی به نظر من ابزاری برای جذب ترافیک وب سایت شما هستند واین شبکه های اجتماعی امکانات و ماندگاری یک وب سایت را ندارند وهرلحظه می توانند دستخوش تغییر باشند. 

پس حتما به فکر طراحی یک وب سایت برای تخصصتان باشید 

و توصیه من به شما این است که حتما برای شروع، طراحی وب سایتتان را خودتان انجام دهید در ادامه خواهم گفت که چگونه خودتان به تنهایی می توانید سایتتان را راه اندازی کنید .

content marketing

بعد ازآنکه طراحی وب سایتتان را انجام دادید شروع کنید به محتوا نویسی در آن، در مورد مطالبی که در رشته قالب سازی یاد می گیرید بنویسید به مرور زمان خواهید دید که این وب سایت گنجینه ای است از آنچه شما با جان دل وعلاقه یاد گرفته اید همزمان که در حال یادگیری و انتشار مطالبتان هستید افرادی را علاقه مند به حوزه کاریتان خواهید یافت و این قدرت اینترنت است که شما رابه آنها پیوند میدهد در انجمنهای(فروم) اینترنتی تخصصتان عضو شوید و درآنها فعالیت کنید .

حال فرصت آن است که برای بازاریابی و فروش محصولاتی که می تواند خروجی دانش و تخصص شما باشد اقدام کنید 

دقت داشته باشید که شما شاید هنوز کاملا متخصص نشده اید و یک دانشجو هستید و سرمایه ای هم برای تولید محصولی ندارید پس چه چیزی را می توانید بفروش رسانید ؟

برای اینکار شما باید دو دنیای تولید و فروش را به هم پیوند دهید تنها کسی که می تواند راه بین این دو دنیای متفاوت را درک کند یک بازاریاب آشنا به دو دنیای فروش و تولید است. 

آری شما به عنوان یک دانشجوی رشته قالب سازی با دنیای ساخت قالب و تکنیکهای فنی آن آشنا شده و در حال متخصص شدن هستید 

ولی دنیای فروش دنیایی ورای دنیای تولید است شما برای اینکه با این دنیا آشنا شوید باید با مفاهیم بازاریابی و فروش آشنا شوید تا بتوانید پل ارتباطی این دو دنیا را به هم پیداکنید 

هرروز وقت بگذارید و سری به بازار(فیزیکی-اینترنتی) بزنید و تحقیقات بازاریابی را در رشته محصولات تولیدی با استفاده از قالب سازی رابررسی کنید

knob

به عنوان مثال اگر به بازاریراق سری بزنید دستگیره های کابینت تولید شده در بازار، محصولی تولید شده از دانش قالب سازی می باشد شما می توانید پرفروش ترین محصولات در بازار رابیابید و به دنبال قالب سازها و یا تامین کنندگانی باشید که می توانند قالب این محصولات را طراحی، تولید و یا تامین کنند از طریق اینترنت می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و با آنها در خصوص فروش قالب وارد مذاکره وقراداد همکاری در فروش و بازاریابی شوید.

حال کافی است که در وب سایتتان اعلام کنید که توانایی تولید قالب محصول پرفروش بازار را دارید افرادی که سرمایه دارند و به دنبال تولید و یا فروش چنین محصولاتی هستند با شما تماس خواهند گرفت چرا که سایت شما نماینگر این است که شما در حوزه قالب سازی تخصص دارید و در ثانی شما با تولید کنندگان و تامین کنندگان چنین قالب هایی قراداد همکاری در فروش دارید 

یعنی شما پل ارتباطی بین تولید و فروش را یافته اید و به یک بازاریاب متخصص تبدیل شده اید 

با تخصص تان درحوزه مورد علاقه تان یعنی قالب سازی و آموزشهای بازاریابی وفروش که کسب کرده اید  مشتری تان را به سمت سفارش گذاری سوق دهید. 

حال سایت FreeApar می تواند در این مسیر دو پر پروازرا در اختیارتان بگذارد 

یکی همان طراحی سایت توسط خودتان که در بالا به آن اشاره کردم 

 1.طراحی سایت ارزان (رایگان) 

اولین بال برای شروع پرواز شما طراحی یک سایت ارزان توسط خودتان می باشد تنها هزینه ای که صرف خواهید کرد فقط هزینه نام سایت موردلخواهتان ( هزینه دومین ) +فضایی که برای مطالبتان می خواهید( هزینه هاست).

پیشنهاد من به شما برای خرید هاست و دومین سایت مشهد هاست می باشد که من 2 سال هست که از این وب سایت استفاده می کنم و ازخدماتشان هم راضی هستم .

برای طراحی وب سایتتان لازم نیست که به سایتهایی پول بدهید که با عنوان کسب درآمد میلیونی از اینترنت از شما مبالغ هنگفتی را می گیرند ونهایتا آموزش طراحی وب سایت را به شما تحویل می دهند.

 در سایت FreeApar  پکیج ویدئوی آموزش طراحی سایت با جوملا بصورت کاملا رایگان دراختیار شماست می توانید آنها را دانلود کنید و سایت اینترنتی تان را بدون داشتن دانش برنامه نویسی، خودتان به تنهایی طراحی نمایید شما مجاز هستید این آموزشها را دانلود کرده و دراختیار هرکسی که فکر می کنید به آن نیاز دارد قرار دهید (کاملا حلال است) .

امیدوارم که این آموزشها بتواند واقعا برایتان مفید واقع شود . برای شروع کافی است که در سایت ثبت نام کنید و ازلینک زیر به تمام این آموزشهای ویدئویی دسترسی یابید.

  آموزش طراحی سایت ارزان باجوملا  

شروع کنید به طراحی وب سایتتان و اگر نهایتا بعد 6 ماه تا یکسال ازایده هایتان جواب گرفتید می توانید برای طراحی حرفه ای و زیباسازی وب سایتتان از افراد حرفه ای کمک بگیرید

 همیشه سعی کنید کارتان را با می نیمم ها شروع کنید تا اینکه کار را بزرگ شروع کنید و نیمه کاره رها کنید  

 2. بازاریابی وفروش 

دومین بال موفقیت شما در کسب و کارتان یادگیری مفاهیم بازاریابی و فروش است

برای بازاریابی وفروش علاوه برمحتواهای رایگان وب سایت FreeApar میتوانید پادکستها و محتواهای بازاریابی وفروش راکه برگرفته و ترجمه شده از بهترین کتابهای بازاریابی و فروش و تجربه های شخصی می باشد ازلینک زیر دانلود کنید .

 آموزش بازاریابی وفروش و اصول مارکتینگ  

  حال جواب این سوال را خودتان باید بدهید که آیا با کار در منزل می توانی تخصصت را به پول تبدیل کنی ؟!